

Tak pokud si uz tenhle Organ neobjednal architekty a realizatory voleb z Ruska, tak se bude mozna divit. --- a taky se mi ne/libi jaky jsme my češi zdatni komentatori a ze jsme schopni se nad slintama toho gulashe mezi sebou hadat a urazet.

Na trajektorii vývoje, respektive úpadku intelektu této figurky se nic nemění, alespoň nějaka jistota v dnešní době. V naší turecko-japonsko-slovenské konfiguraci to bude jiná písnička a jistě mnoho překvapení.

Tihle Babišové a Ficové... rozmáhá se nám tu takový nešvar, nemyslíte? Bude potřeba hodně práce a našich pěnez, to po nich zase dát dopořádku.
5