

Řešení nikdo nemá, ale furt budou všichni chytří a nadávat, ať už udělá stbák cokoliv. Mladí nemají na bydlení a děti se nerodí, někde je prostě chyba. V roce 2026 bych čekal to živobytí trochu na úrovni, ale bohužel, všechno potřebný k životu je dražší a dražší 🙂

To je něco pro rádoby ochránce z oblastí, kde střet s medvědem absolutně nehrozí, ti budou na sítích bránit medvědy do roztrhání těl 😃 už se lidi vzpamatujte, protože si vůbec nedovedete představit, jak vám denně pobíhají medvědi okolo baráku a nemůžete na zahradu pustit ani svoje děti 🙂
9