

Jednou mozna zjistime ze nejvyvynutejsi druh na planete zemi nejsme mi. Nicime vlastni zivotni prostredi. Hubime jine druhy bez rozmyslu, bez vycitek.. I v Cernobylu dnes zver prosperuje lepe nez kdyz tam byl clovek... clovek kam vstoupi je tedy horsi nez jaderna bomba. ps nejsem zadny eko aktivista jen turista co ma rad prirodu a tridi odpad..

Vazne prechod ze zalohy k utocnikum a od obrancu k zaloznikum. A ten nas trener Reznik tak da zas Shicka misto sehrane dvojky Chytil Chory. Shick by pak nastoupil od druhe pule nebo pozdeji do unavene obrany a my by jsme neprohravali ba naopak. Ale trener je stary nerozumi modernimu fotbalu a Ceskou repre na tu se prisal Nedved a spol po kauze v Juventusu kde mel jit do vezeni

Absolutne prokaucovany zapas trenerem ktery rozhoduje o sestave. Shick= 0 pro nasi reprezentaci na takove urovni je to jako mit na hristi o pul hrace mene. Po prvnim zapase se nasi mohli vymlouvat na ze korejci byli aklimatizovani byli tam jiz tyden. Ale ze dnes na hrot trener nepostavil od zacatku Chytila s Chorasem ktery by udrzeli mic vpredu a dale v zapase tam poslal cerstveho Schika je do oci bijici hovadina. ve studiu to nikdo nechtel rict, ale on...

Dnes a denne umiraji na silnicich jen v Evrope pres sto lidi a dalsi stvky jsou zmrzaceny. ale kdyz nekoho kousne zralok nebo medvedice chranici sva medvidata je z toho povyk. my lide si vlastne koledujeme o to byt vymazani z planety zeme. viz jaderne pokusi specialne ten s Ruskou Csar bombou vychylil zemi od obvykle trajektorie meritelnym zpusobem. zacina zacatek konce lidske civilizace jak ji zname dnes

Tak kdo by tam letel dnes? posuci z ICE klidne veznili o kurce chleba a vode i vojaky co bojovali za USA v zalivu ..staci malo a jste na cele a posuk Trumop ty pravidla jiste zprisni protoze nenavidi vsecky nejen jine pleti ale i nazoru. Vymenil vsecky lidi na dulezitych postech za sve neschopne patolyzaly. nikdo normalni by ted do USA neletel...

Je mne lito tech lidi, ale asi nechapali ze skot je stadove zvire a pokud nejaci jini v uvozovkach turiste ten skot nejak vyprovokovali ze jsou nebezpecni. a kort kdyz tam byl byk tak k tomu bych pres el. ohradku pohladit si ho fakt nesel. podotykam ze jsem tam byl cca 10 krat a nikdy mne nenapadlo si kravu ci byka jit pohladit. potkaval jsem skot i v 1300metrech nad morem same mile kravy turistky :)

myslivci na Slovensku vyhnali Ceskou organizaci ktera popsala ze myslivci idioti na Slovensku krmi prasata lidskymi odpadky a ze VEDI ze tam chodi i medvedi... PRASA MYSLIVECKY SLOVENSKY VAS BYCH STRELIL HNED. Medvedu neni tolik jak se pise. Myslivci to delaji za A ) jsou blby za B) maji vydelek z prodeje trofeji z medvedu respektive jejich mladat
25