

Za mě samoobslužné pokladny ani náhodou jednak nebudu složitě vyhledávat ruzné pečivo , zeleninu či ovoce a jednak platím zásadně v hotovosti a nehodlám na tom nic měnit když mě tam budou nutit jako jse mi to stalo v lidlu pujdu jinam ,nejsem jejich zaměstnancem

Řikejte jsi co chcete ale nejlepším a nejlacinějším řešením je zplynovací kotel na dřevo ,dvakrát za den přiložím ,metrové dřevo jen na pul takže ani práci to nezabere a velikost co projde dvířky a že jsou opravdu velké a spalím max 12 m3 dřeva za sezonu a to mám patrovy dvougenerační domek a co se týče oprav a udržby naprosto žádné náklady , mohu opravdu doporučit

Chová jse jako když vezmete dítěti hračku ,fakt neskutečný p.....c lhař a zaprodanec už aby z toho hradu vyletěl
1