

Krásně se ukázalo, jak ta naše vláda je ovlivněna Kremlem a snaží se zabránit účasti prezidenta, jakožto bývalého generála, na summitu NATO. Ono úplně stačí, co dělala SPD, když ministr obrany Zůna kritizoval Rusáky; byla to jen další komedie. Naštěstí prezident je trošku jiný kalibr a takové partičky vlastizrádných smetáků se nezalekne. Můj hlas má i v příštích volbách jistý!

Eutanazie už měla být dávno zavedena i u nás. To by ale museli být ve vedení státu pořádní politici, a ne taková neschopná vemena. Každý, kdo viděl umírat člověka s rakovinou nebo jinou hnusnou nemocí, mi jistě dá za pravdu.

Pozor, největší chyba české politiky se ozvala. To je stejně největší bizarnost, že nějaký egocentrický náceček a diletant, snad na vše kromě naftových aut a pracích prášků, bude kázat o existenci základních institucí tvořících páteř našeho právního státu. Tady tento panáček by měl raději zalézt do toho svého kanclu a doučit se něco o obnovitelných zdrojích, než si zase utrhne ostudu za ty svoje nesmysly, co furt někde kecá.
2