

Vláda je kompetentní k jednání summitu nato a né figurka z hradu. Místo aby se zajímal o věci podstatné které jsou důležité tak pořád objíždí kde jaké akce. Že měl v minulosti nějaké místo v NATO neznamená že by měl vést ceskou výpravu na summit v Ankaře.

Jak je vidět tak česká justice v čele s prezidentem Pavlem drží moc v české republiky pevné v rukou .
8