

Proč ne. Jen je potřeba určit datum od kdy nově narození nebudou odvádět sociální pojištění a tím nebudou mít nárok na důchod a jiné sociální dávky. K tomu ještě najít financování běžících i budoucích důchodů lidí kteří odváděli sociální pojištění místo spoření na svůj důchod. I ve starověku věděli že to nejde. Za mě by to byl konec civilizace jak ji známe. Když se nebudeme umět postarat o staré, nemocné a potřebné kteří pracovali pro společnost před námi...

Hezkej článek. Stěžuje si že neděle je od slova nedělat a někdo si dovolí rušit její klid prací. Hned v následujícím odstavci jí dojde v lednici mléko a pro změnu si stěžuje že někdo v neděli naopak nepracuje a ona si nemůže skočit na nákupky.

Zdravím ve spolek. Jen pro upřesnění. V roce 1981 byl počet obyvatel ČR cca 10 300 000. V roce 2024 je to cca 10 900 000 lidí. tzn nárůst za 43 let cca 600 000 lidí. Ročně se postaví v průměru cca 30 000 nových bytových jednotek. tzn na 600 000 lidí přibylo 1 290 000 bytových jednotek. Z toho mi tak nějak vyplývá že problém je někde jinde než v nedostatečné výstavbě.

Být prezidentem, jakožto nejvyšším velitelem ozbrojených sil ČR, tak 10 minut před odletem do Turecka vydám rozkaz k zákazu používání vojenských letadel ( sem spadá i letka osobních letadel pro vládní činitele ) do doby než ústavní soud rozhodne ve věci kompetenční žaloby. Poté bych vzal Zůnu, Řehku a Babiše, což jsou jediní lidé kteří na tom summitu NATO mají co říct a odleťel bych do toho Turecka. Macinku bych nechal stát s kufry na letišti ať si uvědomí...
9