

Jasně. Rusko se necítilo bezpečně, pokud by sousedilo s NATO. Tak napadlo sousední stát, který ani nezačal s rozhovory. S takovou logikou má tedy Rusko podle Orbána právo napadnout Finsko? Protože to je v NATO a má s Ruskem hranici dlouhou 1000 km.

Ještě že to Rusko chrání ty tradiční křesťanské hodnoty. Až bude ten prohnilý Západ zaplaven muslimy, tak je ještě budeme prosit aby nás zachránili.
Ne počkat.
Největší mešita v Evropě - Moskva.
Nejvíce muslimů v procentech i počtech - Rusko.
Při současné porodnosti bude v roce 2050 každý druhý Rus muslim.
Ale aspoň se v Rusku nikdo nemusí bát LGBT, Woke masírky. Ona jim to ta šaría vyžene z hlavy.

A nebylo by lepší nechat ten jazyk, aby se vyvíjel přirozeně.
Ono je totiž těžko říct, který jazyk chtějí chránit. I v češtině před masovým rozšířením angličtiny díky internetu bylo spousta slov odvozených z němčiny, francouzštiny, angličtiny atd. Nebo se máme vracet do dob, kdy se vymýšlely paskvily typu klapkobřinkostroj, nosočistoplena, věžovice apod.

Nejvíc mě fascinuje, že musí být min. 100 000 podpisů, ale nesmí být víc než 105 000. Logiku v tom asi nehledat. Asi aby neměli moc práce s vyřazováním nepohodlných, tak jim stačí vybrat 5 000 co neuznají a můžou jít na kafe.

Politik, který extrémně rozděluje republiku, mele o tom, že z toho návštěvníci dělají politiku a strašně se tomu diví.
To je dobrý bizár. Spíš vrchol idiocie.
91