

Důstojný, inteligentní a státnický rozhovor skromného člověka, který žije a pracuje pro český národ a jeho bezpečnost a má renomé v evropském parlamentu i v NATO.
Někdo zkrátka mává červenou kšiltovkou a ohání se velkohubými populistickými frázemi, které ovšem nenaplňuje.
Jiný se chová klidně, tiše, skromně ale poctivě pracuje a co řekne, to splní....

Probůh proč dáváte tomu šišlavému dementovi, který opakuje pořád dokola ty své nesmysly a lži jako kafemlejnek, mediální prostor !
Jediná správná cesta je ho zcela ignorovat !
Copak nestačí, že bude zamořovat atmosféru ve sněmovně?
Je známou pravdou, že 100x opakovaná lež se stává pravdou. Je smutné, když se frustrovaní a hloupí lidé dostanou k moci.
A současná vláda je toho smutným důkazem!

Na rozdíl od většiny diskutujících chci autorovi poděkovat za objektivní a přehledné zhodnocení současné geopolitické situace a její možné dopady na EU a naši republiku.
Také nevnímám EU jen pozitivně a s mnoha jejími "výmysly" nesouhlasí, ale to neznamená, že bychom její základní koncept měli opustit a dovolit Trumpovi, Putinovi a evropským populistům její jednotu v bezpečnostních a hodnotových otázkách rozvrátit!...

S velkou chutí a bez předsudků se těším každý rok na štědrovečerní premiérovou pohádku na ČT.
Ta dnešní mne ale, bohužel, hodně zklamala.
Sice atraktivní lokace i kostýmy, slušný scénář, ale slaboduché herecké výkony i režie.
Nezklamali mne snad jen Oskar Hes a Jana Plodková.
A přitom se i dnes ještě občas kvalitní, vtipná a dobře zahraná pohádka...

Nezbývá mi než s většinou diskutujících souhlasit. Také jsem přesvědčen, že výchovné plácnutí ve správný okamžik je nejefektivnější prostředek k vytváření mantinelů a správných vzorců chování u dítěte, které se bezdůvodně vzteká nebo je agresivní ke svému okolí. Objímání a chlácholení je na místě pokud si dítě rozbije koleno nebo mu umře křeček. Je vidět, že obyčejný “selský rozum” ani studie psychologie nenahradí !

Nezbývá mi než s většinou diskutujících souhlasit. Také jsem přesvědčen, že výchovné plácnutí ve správný okamžik je nejefektivnější prostředek k vytváření mantinelů a správných vzorců chování u dítěte, které se bezdůvodně vzteká nebo je agresivní ke svému okolí. Objímání a chlácholení je na místě pokud si dítě rozbije koleno nebo mu umře křeček. Je vidět, že obyčejný “selský rozum” ani studie psychologie nenahradí !
Někdo tady dnes napsal větu : "To jsem si fakt myslel, že ti herci jsou normální. Ale je viděl, že nejsou."
Naprosto souhlasím. Nejsou "normální" jsou výjimeční.
Mají emoce, ctí pravdu a spravedlnost, jsou ochotni namísto urážek a hloupých komentářů zvednout zadek, zorganizovat sbírku a osobně ji předat potřebným na Ukrajině. Proto si jich vážím a budu je vždy podporovat. Je smutné kolik lidí v naší krásné zemi nemá dostatek intelektu, kritického myšlení a...

Nádherná lidskost, odvaha a velkorysost. Děkuji vám páni herci. Jsem na vás hrdý!
Svět se díky Putinům, Trumpům, Ficům a Babišům, Marcinkům, Turkům, ... řítí do morálního bahna.
A Havlovo heslo: "Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí" je v dnešním agresivním a arogantním světě již téměř nadávkou.
Ale stále jsou lidé, kteří se s tím nemíní smířit a dokážou dělat dobré a...

Velmi pohledná a sympatická dáma. Přemýšlím jen, za si uvědomuje jakého má vedle sebe ješitného a zamindrákovaného kreténa!?
8