Chcipák Ruskej
Co říct na tuhle ligu kluci prostě nemají. Prostě srdíčko tam nebylo.
Super foto, ukázka toho nejlepšího co máme dát jako odstrašujic přiklad.
Ten co není Čech ani Japonec, ale mamrd stoprocentní.
Ten šašek neví ani co je za den tak jak to může v neděli podepsat. Každej si ho namaže na chleba jak Írán tak Putin . A şaškem roku se zase stávááà zase Donald
No myslím že jde o to že ten trouba už za hodinu neví co řekl. Je to nejvętši ostuda USA.
Není slov na tuhle pomerančovou zrudu. Averze vůči USA je obrovská.
Dalši v řadě šašků a že v USA jich je co by chtěli bejt prvni.
Pane Macinko by jste tak odporný a slizky člověk.
No jestli to bude 24h jako na UK. Tak se mu to zase trochu protáhne. Ten trouba cestuje v čase proto nemá představu kolik je 24 nebo 48.
Větşiho hlupàka těžko hledat.
Nesouhlasím s Iranem, ale v tomto případě bych si přál aby pomeranče rozsekal.
Chcipák Ruskej
2