

jako nemci rusaci a americane si nemaji co vycitat saMI ZA 2.SVETOVE DALI HRUZNE VECI viz znasilnovani deti a žen, tohle zažila moje babička v milovicich kde techto rudaku bylo nejvice. sama tvrdila nebít dustojnika kteri jim nosil vic jidla než bylo dovoleno, tak by prij umřeli hladi jelikož pochazela z 5 clene rodiny rok narozeni babicky je 1937, tak že si myslim že ten kdo to prožil od mala ma vice pravdu neš neake zpravi ktere tu kdo kdy napsal.

z tou slušnosti v čr bych trochu brzdil. to co předvadi pavek z babišem a macinkou je uz fakt neunosnehadaji se jak male deti o hračku na pisku. 😄
2