
Martin Urbánek

Nechci vůbec obhajovat řetězce, ale v tomhle hraje roli HACCP - hygiena a nastavení zákonů. Dělal jsem v jednom řetězci a počítejte, že cca 8-10 % čerstvých potravin se vyhodí. Proč? Zákazník požaduje čerstvé až do zavírací doby, když nemá, dává recenzi nebo si stěžuje. Těch rozumných je málo. Navíc např. maso nedodáte nikam v rámci charity. Kdyby se z něj někdo p....l nebo přiotrávil jde to na vrub řetězce. A půjdou po Vás státní orgány. Totéž i u zvířat...

Nemůžu si pomoci, ale tady je něco špatně. Myslím, že na MS přestala fungovat kabina, přijde mi to zřejmé z vyjádření hráčů v rozhovorech po zápasech. Ať to byl Krejčí, ať to byl Višinský a Coufal dnes. Myslím, že došlo k nějakému rozdělení, které Koubek neukočíroval. Ano, herně jsme nestačili, ale kondice, bojovnost, rychlost úplně vymizela. Vyjádření po zápasech, Koubka, hráčů, Nedvěda byla strašně protichůdná.
Dle mého je to důvod proč Schick končí a...
14