

700 za čiňana kam jsme to dopracovali zdánlivě levný nákup zkuste ho za 10 let prodat to bude velice velká zůstatková cena.Mozna kdyby byl za500 ale tohle nedává žádný smysl ani při koupi ani dlouhodobě

No já tedy nevím ale smyšlené ceny že to pořídíte za 100 tisíc a namontujete za den to jsounesmysly.
Mám elektrárnu 3.5 roku a taky jsem tak uvažoval ale nakonec jsem si to nechal namontovat protože s dotací mě to vyšlo levněji než kdybych se do toho štoural sám.A bez dotace to nedělejte to se vám vrátí tak za 12 -15 let ekonomický nesmysl.Je pravda že dnes jsou komponenty o něco levnější ale dotací to nenahradí.

Ujčík by měl dávno ukončit to jeho ničím nepodložené umění rozdávat něco na co nemá ani kvalifikaci ani selský rozum.Bych to spíš viděl za tahání nitek od určitých skupin a aby to nedopadlo jak ve fotbale kapříci sázení korupce a u něj to hodně smrdí tak aby si někdo toho smradu na nevsimnul

Dlužena nás dovede ke krachu prostě když na něco nemám tak si to nekoupím ale to platilo dříve dneska žijeme na dluh ale ne náš ale našich dětí a vnoučat tato sobeckost je šílená dříve by lidé pro své děti udělali první i poslední a dneska jim jde jen o sebe a proto je tato společnost takhle rozdělená.

Správně udělal jenom blázen by čekal až ho napadne myslím že na slovensku jsou řádně přemnožený a lidé se pomalu bojí chodit do lesa a to je špatně .Navíc už se tolik nebojí a migrují čím dál vice k obydlím a neví ale ja bych je za barákem tedy opravdu nechtěl.
11