Od prvního zápasu bylo patrné, že tam nepatříme. Sportovní stránka nebyla naplněna a byla spíše ostuda. Je to realita dnešního českeho fotbalu ! 15 minut a vypnuto. A vymlouvat se na počasí a nadmořskou výšku? Pro všechny stejné podmínky, jen výmluva. Jsem sportovec a umím přiznat, že to bylo nad moje síly.
MS fotbal | Katastrofa, zoufalství, archaická hra. Světová média cupují české fotbalisty po konci na MS - Sport.cz
Od prvního zápasu bylo patrné, že tam nepatříme. Sportovní stránka nebyla naplněna a byla spíše ostuda. Je to realita dnešního českeho fotbalu ! 15 minut a vypnuto. A vymlouvat se na počasí a nadmořskou výšku? Pro všechny stejné podmínky, jen výmluva. Jsem sportovec a umím přiznat, že to bylo nad moje síly.
51