

Ti dva v zeleném by na sumitu NATOprohlásili, že dělali všechno pto to, aby jsme jsko stát , členská zeměNATO, naplnili kvótu 2 procent HDP. Např. tím, že jsme zakoupili dvě sestavy polních kuchyní, předražených několikanásobnš, jenom proto, abychom splnili kvótu 2 proc. víc už skutečně rozkrádst nešlo.

Není na vině, že u nás je možné, aby u zkoušek na ŘP měl cizí státní příslušník překladatele. Viz skupina obchodníků s čínským zbožím, tak mají ŘP, ale na otázky zákazníků odpovídají nerozumím. Skupina sociálně slabších, opálených z Říma, kteří neumí číst ani psát, tak také mají ŘP. Dovolil bych si zpochybnit jak asi mohli udělat zkoušky?

A jakou výpověď dostanou úřednícimagistrátu, kteří o pronájmu rozhodli, aniž by prověřili její bytovou potřebu?