

Škoda, že nasedl na vlnu "všechno proti Babišovi". Ač se od toho snaží distancovat, jeho jednání vypovídá o jiném.
Doteď jsem měl jasný názor, že ho v dalších volbách nemůže nikdo ohrozit. Teď to vidím 49/51 v jeho neprospěch. Rozhodně už favoritem nebude. Já osobně patřím k lidem, kteří jsou zklamaní z toho, že mu hlas dali. Bohužel

Macinka nečiní správné kroky. nebo jak to slušně napsat. Ale každý kdo používá na jiného slova jako je ubožák atd. Je vlastně sám ubožákem. Neboť takové výrazy již tak politickou žumpu ještě přiživují.

Je rozhodnuto. Každopádně, když je něco může se, mohl by, měl by atd., tak to je podhoubím pro roztržky. A to by neměla ústava / zákony dovolovat. Nejsou napsány jasně a záleží co a jak si kdo vyloží. A US jsou taky jen lidé a vyložili si to takto. Obě varianty by si odůvodnili.
Je to spíš o tom, jaký Kocourkov to jsme.

Jak by se asi chovali a hájili prezidentovo právo, které nemá, jet na summit, být prezidentem pořád Miloš Zeman. Myslím, že by tolik, bojovníků za práva prezidentů nebylo.
A zvyklosti? No jo, tak já budu jezdit 60 v obci, neboť jsem na to byl zvyklý. Což?

Pojal bych celou záležitost o poplatcích velmi jednoduše. Prostě veřejné referendum, kdo chce platit a kdo ne. Ti kteří chtějí platit, by se jistě rádi podělili o poplatky těch, kteří platit nechtějí.
No a byli by všichni spokojeni.

Ono se stačí podívat jak stavíme. Za Jaroměří směr HK, průměrný most. Rok to tam opravují asi dva týpci melouchem po odpoledních. Protože po roce není vidět nic. Jen semafor.
Dálnice Hořice - Úlibice, 16km a slavnostně tleskáme, že se to za tři roky otevře. 16km dálnice na poli, tři roky????

Já souhlasím se zrušením koncesionářských poplatků. Ne kvůli těm pár korunám. Ale kvůli tomu humbuku. Tady je jasně vidět, že si tam dělají co chtějí, bez jakékoliv kontroly. Půl únie platí veřejnoprávní média z rozpočtů. A rozhodně to nedemokratické není.

Dovolím si nesouhlasit s tím, že Senát je pojistkou demokracie. Tam, kde se hraje stejná partajní hra jako v parlamentu. Je senát absolutně nadbytečná instituce. Mýt dvě parlamentní komory bránící stejnou ideologii, je mrháním nejen peněz.

Je to bomber. Potřebuje jiný styl, aby vynikl, než jsou současní kluci schopní hrát. Na ofenzivní fotbal prostě nemáme.
3