Pane prezidente máte moji plnou podporu !!!!!
Prezident Pan Pavel je frajer ještě že ho máme !! Ta sebranka co je ve vládě děs a hrůza.
Co zase šmírujete !!! furt něco hledáte zoufalci ze super.cz
Opravdu nehorazne !!!fuj,hnus
Tak sláva
už někde píšou jak to dopadlo??
Pane Soukup, nahodou velmi povedena soutez a porota s moderatory jsou jsou skveli a vtipny..
V roce 2022 jsem do cervence byl osvč a platil jsem pausalni dan. Od srpna jsem zrusil osvč a jsem na HP. Jak podavam danove priznani?
Pane prezidente máte moji plnou podporu !!!!!
12