

proplacime cukrovku druhyho typu, nasledky koureni, prezirani, alkoholismu a drog. Vsechno si zpusobili pacienti sami. Ale klukovi nedame sanci na pekny zivot? za ktery nemuze?????? S tim systemem by se neco melo delat. Jen obezita nas zdravotni system vyjde na 40miliard rocne...uz by se o tom melo zacit mluvit a na lidi v tomto ohledu tlacit. a ne tu dupat po takovychto rodinach...!!!!!!!!!!!!

jojo, chovame se k sobe jako zmr*di... proto se schovavam v zahranicni firme, protoze podobne uvazovani maji i ceske firmy... interni ochrana pred chybou nulova a v pripade chyby ( i napr v ramci vyvoje) zdupat zamestnance... a pak se divme, ze se u nas bojime jit nad ramec (a porot napriklad zaostavame ve vyvoji - na co rsikovat, kdyz te zamestnavatel nepodrzi)

jako, rozumim, že chtej vymahat skodu... ale to neni reseni.. ti lide ty kabely kradou protoze uz pravdepodobne v exekucich jsou.. takze to bude mit ten efekt, ze krast budou porad... by spis chtelo na techto lidech zapracovat a vratit je do procesu... (ne trebas tyto, ale obecne)... navic permanentni exekuce je vyradi celkove z pracovniho procesu a budou se radsi nechat zamestnavat na cereno, aby uchranili prijmy...

Smejdi nejsou pripraveni prijimat zpetbou vazbu.
17