

A víte jak EU pomůže... Vydá povolenky, udělá pořádný Greendeal a tím podpoří evropské firmy protože Čínské firmy to mít nebudou 😀
My zavedeme EURO 8 a v Číně budou chemičky vypouštět humusy do přírody bez žádných nákladů na filtry a čištění 😀

Tak vláda slibovala zrušení poplatků a nakonec to budou mít lidé ještě dražší páč budou muset doplácet ztrátu od důchodců kteří to nebudou platit 😀 ale Babišův plebs bude stejně tleskat a volit ho znovu 😀

Hlavně nezapomenout pak připomenout rovnoprávnost žen a stejnou výši platu ☝️😀
81