

pokud se budeme divat optikou kvality a prezentace českého fotbalu, tak se obávám že je jedno kolik týmů nakonec bude na MS hrát, dlouhodobě sleduji kvalitu české reprezentace a můj subjektivní názor je, že kvalitou do tohoto MS prostě nepatříme.
Mohu si mazat med kolem pusy, vymlouvat se na to či ono.
Mnoí z vás mě asi budou hejtovat, ale fotbal hraji od svých 7 let a nelíbí se mi aktuální herní styl, ani fotbalovost naší repre....

Česká republika 2024
43 obětí z 3 599 nehod na dálnicích
odpovídá zhruba 1,2 % , které skončily smrtí kvůli rychlosti.
Německo 2024
140 obětí z 25000 nehod na dálnicích
odpovídá zhruba 0,56 % , které skončily smrtí kvůli rychlosti.
Ze statistik vůbec není možné vyčíst kolik z těch dopravních nehod ještě...

je to zajimavé téma, ale především se na to mnoho řidičů divá ze špatného úhlu pohledu.
pokud mám stálý pohon 4x4 tak dochází k razantnímu snížení opotřebení pneumatik, prodloužení životnosti, tedy delšímu nájezdu a tím pádem úspoře v podobě pořízení nové sady. U některých obchodních zástupců roční nájezd 60-70k km může být rozdíl v pořízení jedné či dvou sad, ročně

Nechápu proč někdo řeší normální auto když v dnešní době elektrické vozidlo podobného výkonu stojí 2x tolik.
Toto vozidlo je v kategorii střední třídy.
Rozhodně je to bezpečnější nez nižší třída.
By mě zajímalo v čem jezdí redaktor a kolik km ročně najezdí.
Ja bych tedy ve Fabii jezdit určitě nechtěl.
Nejen že mám rád své záda, ale z pohledu bezpečnosti bych se ve Fabii v...

velmi často kvalitní hráči na klubové úrovni maji velký problem s prosazením se v reprezntačních týmech.
Ronalda mám velmi rád a většinu těch zápasů, o kterých jste psal, jsem viděl.
Fotbal je kolektivní hra. A z logiky věci, pokud na hřišti nemáte nikoho, kdo by vám tu přihrávku dal, tak nemůžete zakončit, protože není z čeho.
Fandím všem kdo milují fotbal a přeju hodně krásných zážitků na hřišti nebo u TV 🙂

Myslím že už někdo psal, že kdo ty vize dělá a proč?
Upřímně, za posledních 30 let jsem vizí a studií viděl tolik, že mě další vůbec nelákají, spíše naopak.
Chtěl bych aby se tyto auta vrátila do výroby. Ale to se nestane. Takže mě to vytáčí.
Tolik dobrých slibných projektů jsme mohli realizovat ale vw group nám to jako matka nedovolí.
Je to k pláči když nám Němec diktuje, co můžeme a nemůžeme.

je rozdíl koupit si auto na dalkove ovladani a fotovoltaiku
pokud nemám elektricke vzdelaní tak si nebudu porizovat a montovat fotovoltaiku bez ohledu kde ji koupim a kolik ušetrim
to že mam doma auto ještě neznamena že si budu dělat v garaži rozvody 🙂
co když něco přijde poškozene nebo nefunkci, už chci videt jak budu řešit reklamaci
nikomu neradim at to nedela ale sam bych to nikdy neudelal

Hodně lidí v komentářích zmiňuje, že s kvalitním EV to vypadá úplně jinak.
Ale podstata věci je že s jakýmkoli vozidlem se spalovacím motorem se z Brna do Prahy a zpět dostane na jedno natankování a bez nervů.
Kromě zmiňovaného dojezdu je tu také otázka bezpečnosti. Opravdu si s klidným svědomím dám EV do garáže? Já tedy ne. Nebudu spát s hasicakem v garáži.
Co z toho plyne.
EV musí být drahé aby mělo dostatečný dojezd i když na můj vkus je pořád...

nejsem si jistý zda rozšíření na 3 + 3 bude okolo Brna stačit.
v Evropě je běžné že kolem velkých měst je to 2+2/2+2 tedy celkem 8 průhů s tím že
jsou tyto pruhy odděleny aby se doprava v průběžných pruzích vůbec nezpomalovala
a to že D1 již nyní není po celé délce 3+3 je zoufalost sama. bohužel to někdo neudělal dobře.

postavit se před národ a přiznat chybu a neschopnost může jen opravdová osobnost.
český fotbal v posledních letech nikoho takového nemá.
nejde pouze o hráče a především o taktiku a herní styl. vždyť každý v naší zemi vidí že všichni hrají lepší a krásnější fotbal od nás .
pokud posledních několik let slyším jak jsme hráli naše maximum a dali do toho všechno, tak si nezasloužíme reprezentovat naši zemi na mezinárodní...
7