

Úpadek kultury ke především na hradě a za ta označení si může prezident sám. Nejde o žádnou kampaň. Prezident svým chováním ke ostudou tohoto státu a to co popisujete jako kampaň je jen stručný popis reality. K čemu byla revoluce když na hradě sedí rozvědčík a politručka? Výsměch celému národu. Momentální prezident je historický omyl.

ČT zásadně nesleduji. Takže i kdyby to vypli úplně na celý den tak mě to opravdu nerozhodí. Je potřeba personálně nafouklou ČT zeštíhlit a je to princip demokracie i volného trhu, že se někteří mohou projevit v jiných organizacích. Pokud jsou dobří, nebude to problém. Ale humbuk dělají spíše ti, co se mimo ČT neuživí.

Největší riziko pro Evropu a její obyvatele je Ukrajina a Ukrajinci kteří zde už jsou a kteří přijdou po válce. Doporučil bych obnovit původní hranice z doby sovětského svazu aspoň ty které souvisí s Ukrajinou a zavést přísnou vízovou povinnost. Ukrajinci do Evropy nepatří.

K této informaci bych jen doplnil, že rostoucí procento věřících lidí v mimozemšťany dle mého souvisí s klesající vzdělaností tohoto národa. Dle výsledků cituji "americké skóre IQ testů se v nedávném 13letém období snížilo - dramatický posun, který porušuje desetiletí vzestupných trendů. Největší pokles byl zaznamenán u lidí s nižší úrovní vzdělání a mladých lidí ve věku 18 až 22 let". Jelikož jsem tam delší dobu žil tak dodávám, že tento trend "hloupnutí"...

Autor Alexandr Mitrofanov, člověk který v každém svém článku vyjadřuje jen nenávist, zlobu a hořkost. Dokonce teď strká nos do Čechů, přitom je sám imigrant a měl by být rád, že tady může být. Sašo jeď do své vlasti a tam piš o svých lidech a své zemi takové články, jaké píšeš tady. Tady jsi jen zahořklý srab, který si vyskakuje na všechny okolo.

Nazvat prezidenta Pavla "velkým psem" je opravdu vtipné. Ten člověk se zesměšnil před většinou národa, nemá charakter, je to jen jájínek, který se chová jako malé dítě. Tak špatného prezidenta jsme ještě neměli. Ať zůstane schovaný na hradě do voleb a pak ať zmizí z historie naší země.

Velmi dobře. Prezident, který neustále kritizuje současnou vláda a jeho politika je velmi odlišná, nemá na takovém jednání co dělat. Ať si najde zase nějakou základní školu, kde bude moci dělat ramena a hrát chytrolina na děti. Očekávám, že propukne v hysterický záchvat, protože jeho ego jajínka tuto skutečnost nezpracuje.
52