
Stanislav Prostřední

Život se zlevní tomu kdo spotřebovává co nejmíň energie, to znamená má zateplený dům nebo byt, úporné auto nejlépe elektro, má fotovoltaiku atd. Nejlevnější je ta energie ,kterou nespotřebuji. Ale to už je známo spoustu let ,nic nového.

Auto je skoro pro všechny mantra.
Do daňového odpočtu se tak dávají auta, která ke své činnosti profese nepotřebuje, přesto si ho koupí a uplatní na ně odpočet DPH , i když ho používá na soukromé účely . Jak je to možné?
2