Kubánci nezvládali pracovat nikdy !
250 000 lidí demonstruje proti vládě, miliony s ní souhlasí.
No a co má být ? Nikdo se z nich nepodělá, ani z toho zrzka !
Kubánci nezvládali pracovat nikdy !
2