

Jasně. Soud vyhověl Pepa s požadavkem na předběžné opatření. Přikláním se názorově k těm dvěma. Předběžko je v tomto případě nevhodné. Jeho účel je takto pouze vyhovět Pepa. S odvrácením škod, nebezpečí to nemá co dělat. Tato věc situaci neuklidní, naopak.

Největší zmrzačení nezávislosti bylo zavedení nové pravidelně valorizované daně. Platby firem za zaměstnance. To opravdu definitivně zkřivilo veřejnoprávnost ve prospěch těch co provedli tento úplatek. A jejich soudruh na hradě na tom nevidí důvod něco měnit. Je to opravdu moc špatně

Není to tak dlouho co ce provalilo že tajné služby USA odposlouchavaly vrcholné evropské politiky přímo. Prostě takové " hrátky" jsou zcela běžné. Zřejmě i proto se v utajované akci dozimetr používaly šifrované telefony i pro děti politika na hraní.

Dost lidí nechce geronty v politice. Pecková má 65? Takže nedoporučuji aby začínala ve vrcholné politice. To bude jako stahovač králíků. Opravdu stojí na stole znovu otázka zbytečnosti senátu jako zaopatřovacího ústavu .

Půl roku otravoval vládu. Na zahraničních cestách se choval jako opoziční politik. Kritizoval vládu kterou jmenoval a rozpočet který podepsal. Jednal o možnosti dodat letadla bez mandátu vlády.... Opravdu sel vítr.,...a ta žaloba s žádostí o předběžné opatření? To byla vyčuranost, která se mu vymstí.
3