Pokusím se citovat ministryni Mrázovou: " No a co má být. Když lže, krade a podvádí náš führer Andrej Babiš, tak proč bychom to neměli dělat my, jeho podřízení? Náš šéf, slovenský estébák měl jít do vězení a misto toho vám Čechům dělá předsedu vlády."
🤷To je ale pěkné, že? Mrázová podvádí, její šéf Ing.Andrej Babiš zase krade a místo do basy šel dělat premiéra, kriminálník a věčný lhář Okamura šéfuje Parlamentu....btw proč ta Mrázová neodváděla aspoň inteligentně, jako neonacista Turek z výfukářů. Ten jen oznámil že bude mít moštárnu a vše v pohodě😃
ANO mafie v praxi a jejich voliči nadšeně hýkají, jaké je to skvělé hnuti.
218