Vláda zmaru, destrukce státu a veřejných financí zřídila nové ministerstvo pohybu s odůvodněním, že je sportování zdravé a peníze, které jim dala, sebrala školám, takže děti teď nemůžou sportovat 😄 😄 To nevymyslíš 😄 😄 Kdo normální může fandit té bandě nemehel a ekonomických analfabetů?
Zase nějaká provokace! Copak provozuje Agrofert nějaké školy? Neprovozuje! Takže žádné peníze školám nebudou! Co je dobré pro Agrofert, to je dobré pro stát! Tak si to pamatujte! A koblihy to podporují, pro voliče proruské chátry z spd jsou školy nepřítel!
Musí se šetřit na dětech, aby bylo pro Agrofert a důchodce.
273