Jojo, byl připraven všude říkat, že se prezident nepohybuje v ústavním rámci, ale žalobu k Ústavnímu soudu nepodal. Pročpak asi? Protože by mu soud řekl, že prezident jedná v souladu s ústavou, a on by to pak nemohl říkat.
Takže ohánět se tím, že si nechtěl zkazit svoje lhaní, je opravdu mistrovské dílo. To ho zas někde zastihli bez připravených not a teď to budou všichni omlouvat, vysvětlovat a opakovat, jak to bylo vytržené z kontextu.
Babiš nepodal kompetenční žalobu kvůli Turkovi proto, že by ji prohrál. Soud by se musel zabývat Turkovými návštěvami na íránské ambasádě, musel by se zabývat černými stavbami, nacistickým chováním a určil by, že je Turek bezpečnostní riziko pro stát. Nereprezentování státu na mezinárodních akcích je úplně jiný level...
Babiši, ale ty jsi srab. Kompetenční žaloba má vyjasnit kompetence - nedělí politiky na vítěze a poražené.
Alespoň přiznej, že ses bál, že by ti žaloba přošla a ty ses musel s Turkem zaobírat na denní bázi.
A aby bylo jasno - je mi úplně jedno, jak dopadne žaloba prezidenta. Pokud nejste schopni se domluvit, tak vám řekne výsledek ÚS. A klidně se může stát, že dá za pravdu tobě.
Jenže ty jsi ji nepodal, protože jsi srábek. Sám prezident vás vyzýval, ať ji podáte. Pak se tu vykřikuje něco extrémní kohabitaci, ignorování Hradu atd...Tak si Andy nestěžuj.
218