Na zalidněné úvodní fotce je tedy husto. A to je jen zlomek ze cca 3000 zaměstnanců, z nichž min. tisícovka je nadbytečných. Stačí zredukovat nesmyslný počet kanálů na 2 max. 3 a bude na provoz dostatek peněz. O žádnou nezávislost nejde, ta tady nikdy nebyla - za Fialovy vlády obzvlášť.😉
Mě by zajímalo jestli oni protestující čtou komentáře lidí na toto téma? Z nich je zjevné, že většina společnosti požaduje větší hospodárnost, transparentnost a dnes už změnu financování, která jediná se mění a není žádným útokem na nezávislost. Stejně tak byla média závislá, když výši poplatků určovala taky vláda. Tak jednoduché to je. Jde jen o prachy.

Mrzí mě, že ze strany ODS nepadne ani zmínka o hospodárnosti ČT a Č. rozhlasu. Je třeba se zamyslet, jestli současná podoba vysílání má ještě smysl. Myslím si, že definice veřejnoprávního vysílání byla pojmenována někdy v polovině 90tých let. Mezitím přišel internet, sociální sítě a je otázkou, jestli by na tuto situaci neměl rozsah vysílání ČT zareagovat tak, jak se děje i v jiných státech Evropy. Stávkování zaměstnanců chápu, nikdo nechce přijít o teplé...
bojí se, že přijdou o penízky, zvykli si na mega platy a teď se hrozí toho, že jim to skončí.....banda nenažraná, to se jim to žije z povinných poplatků....jen chtějí víc a víc a sedřít pracující lidi z kůže......ať si vás dotuje Fialova banda, nakradli si toho dost za ty 4 roky a tak ať si vás z toho platí, stejně jste poplatní jenom jim, vy vydřiduši.....🤬
Myslím si, ze ma každý možnost poplatky platit. Já je platit nechci. Vadi mi taky ,že Česká televize neni kontrolována, jak s penězi zachází.Soukromé televizní stanice mají méně zaměstnanců a mohou tvořit,dělat nové pořady, myslím že jsou taky nezávislé.A určitě vice jako ČT. Je to můj názor .Tak do mě 😉👍
Já nechápu jednu věc. Ekonomický kouzelník a eskamotér Babiš zdůvodnil zrušení koncesionářských poplatků nutnosti šetřit. Asi státní finance.
Takže to vyřeší tak, že za koncesionáře je bude platit stát. Ze státních financí. Jsem blázen já, nebo Babiš ⁉️😳 Předem prosím kobliháře, kteří mi napíší, že blázen jsem já, aby mi vysvětlili proč.
Z pohledu zaměstnance je protest pochopitelný. Kdo by neprotestoval proti tomu, že musí začít přemýšlet a šetřit? Kdo by neprotestoval proti tomu, že se někdo pokouší "narušovat jeho kruhy" a ohrožovat letité prebendy? Kdo by neprotestoval, když po něm chtějí začít dodržovat pravidla, která už léta nikdo nevyžadoval, tudíž nikdo ani necítí potřebu se jimi neřídit?
Z pohledu potenciálního konzumenta obsahu to už vypadá jinak, proto se nejspíš stávkující...
1,3 tis.