Dulezite je, jaky bude stav 31. 12., do te doby to estebak dvacetkrat zmeni. 🙂 Nejdriv rozpoctu vydaje na armadu snizili a tvrdili, ze na to nemame. Pak estebak po schuzce s Ruttem vykrikoval, ze 2 % splnime. Pak zase otocil, ze letos nesplnime. A ted pry zase splnime. A takhle je to se vsim, se schodkem, duchody, slevami na jizdne, Ceskou televizi a rozhlasem. Covidovy chaos je zpet v plne parade. :)
Klasika, Babiš slíbí cokoliv. Pokud to nesplníme, bude to vina Landovského, pokud ano, bude to jeho zásluha. Prolhal se celým životem, bude lhát i dál. Zločinec, který měl být už dávno v base. Místo toho poškozuje naši pověst a ničí celou zem. "Čo ma potom, veď sú to iba Čehůni. Treba ich len oškubať."
Takže Babiš opět používá taktiku, kterou si oblíbil ve svém prvním období, kdy byl premiérem. Tehdy též říkal něco jiného v zahraničí a něco jiného svým voličům. Nakonec nechal realitu se vyvíjet dle toho, zda se našel někdo, kdo tu těžkou práci udělá za něj. Obvykle nikoho nenašel, protože ti schopní od něj dávno odešli. Prostě klasika - slibem nezarmoutis.
Klasika, AB zrusi co jini slibili, a zavaze se k plneni k tomu co zrusil, aby to mohl vydavat za svuj politicky uspech. My jsme se zavazali na plne i 3,5%, my jsme udelali ten nejdulezitejsi krok. Pak to dopadne jako s zelenou ideologii, kde to schvalil, aby to mohl poprit.
Babiš mění názory častěji než někdo trenky.
A hlavně tady říká svým voličům co chtějí slyšet, ale v Ankaře si to už nedovolí - hrdina.
Ostatně to dělá a dělal vždy i v Bruselu.
Jeho geniální voliči totiž nejsou schopni si vyhledat pravdu, tak mu baští vše, co na ně tou svou hatmatilkou chrlí 🙂
Něco jiného je, odjet na sumit, v záři světových reflektorů, nechat si umýt palici a nasadit psí hlavu a něco jiného je tvrdit voličské skupině oslů, že zruší zbraňovou iniciativu, že nedají peníze na zbrojení, poněvadž je potřebují pro naše lidi na pastelky a dopravné. A to je celý náš sv.Andrej, spasitel prostého lidu, 5x pravomocně odsouzený lhář, souzený zloděj a dotační podvodník. Zase otočil, zase lhal. Se stejnou lehkostí a šarmem, s jakou otočil u...
Jaký obrat? Naopak!
Pan premiér pevně drží směr a odpovědně dodržuje program ANO, který zní:
"Každému slibíme co chce". 👍
Takže pokud naši zahraniční partneři chcou 2 % na obranu, tak náš pan premiér jako spasitel Evropy slíbí 2 % na obranu. 🔪
Pokud zároveň jeho voliči nechcou vyhazovat peníze na zbraně, tak náš pan premiér jako ochránce míru, který nechce žádné válke, slíbí že 2 % na obranu...
Už není ani vtipný, jak stále mění prohlášeni. Neplnime, přijede Rutte a najednou se udela vše pro to abychom splnili! Rutte odjede a už zas plnit nebudeme! Ted nas čeká Ankara a už zas tvrdí, že letos určite splnime! Tomu ještě někdo věří? 🤦♀️🤦♀️🤦♀️
Skutečnost je taková, že pod Babišem nesplnime letos, přístí rok a ani ty další! Právem je usvedčený jako lhář a zloděj!
Tohle je důvod, proč je dobře, že prezident Pavel v Ankaře bude. Bude podporovat splnění požadavků NATO, ale zabrání tomu, co by Babiš jinak prohlašoval, tedy: "Já bych to chtěl, ale nejde to a může za to Pavel a Fiala".
A doma by potom řekl: "Zabránil jsem navýšení, aby bylo na našilidi".
Doufám, že se ozvou moji stalkeři Kozák, Gavlas, Brabenec a Fera, bez nich mám pocit, že jsem to nenapsal dobře! 😀
496