Micinka si pořád neuvědomuje, že být ve vládě není o tom, řešit své nějaké osobní problémy s prezidentem. Snad by se mělo řešit, aby tato republika fungovala a nebyla k smíchu ostatním státům.
Macinka nečiní správné kroky. nebo jak to slušně napsat. Ale každý kdo používá na jiného slova jako je ubožák atd. Je vlastně sám ubožákem. Neboť takové výrazy již tak politickou žumpu ještě přiživují.
Petr Macinka je vynikající ministr zahraničních věcí a nejaký Rakušan mu jen podlo závidí . Nic jiného a celá ta jeho podivná a směšná strana STAN včetně všech jejich obézných poslankyn ktere nikdo nechce . Pani Nerudová by také mohla být míň agresivní a koněčne uz zajít na stomatologii a korigovat ten hnusny předkus . Pan Zdechovský je OK , jen v tomto případe se mýlí
Danuško, za to, jakou nám děláš ve světě ostudu , by měli okamžitě odvolat tebe !!a Rakušan, snad se dočkáme spravedlivého soudu Dozimetr ! ale tak rychle jako soudy rozhodly u Pavla to nebude !!
Jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet - to je naše světově známe Duo Dementos, neboli makak s utlemenou micinkou. Akorát že to jejich cirkusové představení zaplatíme všichni (teda kromě makaka, ten se se svým agrofertem zase slušně napakuje)
Slabis rekl, ze mase republika bude vsem k smichu....zaspal dobu? Uz se vsichni kolem smeji, co je to za slabocha. Micina by mel drzet tu svou spinavou diru, kterou ji. Nedorostl do postu ministra. S okamzitou platnosti mel byt vyhozeny, ale to by slabis musel mit kou.le. A ty on nema.
187