Mě vždycky fascinuje, jaký má ten šašek Babiš mluvený projev. Pohazování rameny, arogantní zabarvení tónu v hlasu, kličky, lži... obvykle, když se pak podívám na jeho fandy, vidím totéž.
Když pak vidím našeho Prezidenta (a záměrně píšu velké P), jaký má projev, jistotu v hlase, jsem opravdu šťastný za to, že je tu dostatek lidí, kteří v něm viděli to, co já a zvolili ho.
Každý den se přesvědčuji o tom, že jsme udělali správně, že jsme ho zvolili...
Obrazně pan prezident dal "pedál" vnitropolitické diplomacie na plný plyn i když má zařazenou pouze jedničku. Bude se možná divit, až se mu státní "motor" zadře. Ego bude sice stále vysoko, ale respekt-0, autorita-0. Vůbec přitom nezáleží na tom, jaké bude usnesení Ústavního soudu. Mínění lidí má v jeho postavení daleko větší důležitost, než soudní usnesení.
„Nutno dodat, že možný respekt byl vždy zmenšován případnou směšností prezidenta. Petr Pavel je směšný. I Gustáv Husák na tom byl lépe, přestože byl předmětem mnoha normalizačních vtipů, jeho minulost politického vězně zasluhuje respekt. Podle vyprávění Jiřího Křivánka, jeho spoluvězně z Leopoldova, to byl velmi „tvrdý“ vězeň, který se nikdy nenechal zlomit, a usilovně pracoval, aby mohl posílat peníze na své dva syny. Z mého pohledu to byl nepřítel, ale...
Ano, prezident vede jinou politiku a to takovou, která je v zájmu nás všech. Nehrabe pod sebe, a neschovává se za stupidní výrazy jako “pragmatická politika”. Ti hlupáci, které jsme si bohužel zvolili, ani výrazu pragmatická politika nerozumí. Jsme v háji, přátele , když tady tohle podporujeme
Prezident s velkým P. Jsem hrdá.
Principiál ze Strakovky a jeho klauni se znemožní v celé Evropě a jak to tak vypadá i na celém světě.
1,1 tis.