Jen mě překvapuje,jak prezident ke všemu přistupuje,žalovaní,trestními oznámeními.Ale vraťte se všichni k tomu,když prezident při rozpočtu na obranu řekl lidem,ať si vláda zodpovídá sama v NATO výdaje na obranu.Vlada se tomu nebránila,a dokonce tak to sdělovala NATU a to její předsedovi Ruttemu.Tak proc dělá tyto hrátky s žalobou k US pan prezident,ať to nechá na vládě,premiérovi a jejím ministrům
Asi zapomněl, že už není generál. A když dělá jedna strana naschvály druhé, nemůže se divit. To mi připomíná: to je moje bábovička, to teda není ... Ať raději jede na moto GP nebo fandit nemehlům do Mexika. Udělá větší parádu..
Jak u nás dokážeme z naprosté kraviny udělat aféru za pravdu které budou plamenní řečníci a jejich ovečky stát na barikádách (oboustranně). Fakt už si žijeme v luxusu, když se zabýváme taktovými kravinami. Na obou stranách ukřivdění narcisové (Macinka, Pavel pro nechápající), kteří mají pocit že se kvůli nim zhroutí svět.
Měli by se umět dohodnout a spolupracovat,,ale tohle tu nikdy nebylo. Vše začalo nejmenováním Turka ministrem. Mělo by být jedno, zda je na hradě bývalý komunista, rozvědčík a ve Strakovce bývalí komunisté a STB. Lidé to takto chtěli, a teď se nadavá na obě strany. Ve světě se nám mějí.
Tenhle ubohý spor je vyvolán pouze Macinkou a jeho zmoštěncem Turkem. Ani jeden nemá na to být důstojný politik.
131