Prý mám nálady, jak žena při menstruaci , takže pokud se bude to volno vztahovat i nato, klidně bych to využil. Každopádně když to projde proč ne, ale dodnes s tím ženy fungují normálně , tak není důvod furt vymýšlet hovadiny. Dneska už lidí neví, jak by s tou prací vyběhli , aby tam nemuseli.
Koukam, moresy z profesionalniho tenisu (slabsi vykon = stejne price money) se ujimaji i v normalnim pracovnim procesu!
Ja bych rekl, ze v tom pripade by muzi nad 40 let meli mit ve stejnem rozsahu tzv. depka days, kompenzujici krizi stredniho veku!
😉
V tom případě navrhuji pro muže vždy volno každé pondělí,protože nás po opici také bolí hlava.
223