Rudý, bolševický nok, dnes ovšem kovaný demokrat☝️ a předražený zážitkový prezident, soudruh Pávek, dosáhl dalšího vrcholu trapnosti a rozeštvání společnosti, přesně tak jak ho to učili při studiu na špicla pod taktovkou KGB. ✌️♥️
Pavel nic nevyhral. Pouze se totalne ztrapnil a jako naprosty ubozacek se vnutil nekam, kde o nej nikdo nestoji. Je o obycejny zoufalec, ktery lete po kolenou a zadoni aby ho nekam nekdo vzal. Je to naprosto odpadni a bezpaterni clovek s nulovou sebereflexi. Stydim se za to, ze tento clovek se kdy stal prezidentem…..

🤣 Prezident ,žádnou bitvu nevyhrál ! Vyhrál jí za něj Ústavní soud! On první bitvu s vládou prohrál,tak musel zavolat kamarády, kteří také chodí protestovat proti vítězům voleb 🤣.Ale udělali veliký kus práce k prohře celé války. Nejvíc se mě chce zvracet, když se ohání mandátem od voličů, které zrovna tak jak dnešní opozice podvedl a teď má tu drzost se ohánět jaký má od nich mandát! Tvrdil jak nebude chodit,na hranu Ústavy a on jde až za ní s podporou ú...
Výsledkem Pavlovy politiky je i to, že je ve větším sporu s vládou, než byl kdysi jeho předchůdce Zeman. Samozřejmě na tom nemá vinu je on sám, ale porušuje sliby, které dával při své předvolební kampani, že bude spojovacím článkem jak mezi veřejností, tak i mezi politickými stranami. On však ještě více polarizuje společnost, to je prostě fakt, svoji generálskou minulost nezapře.
Tak bych ho tam vzala, a představila bych ho Trumpovi...to je ten, co o vás říkal, že jste odpudivá bytost a že by vám nepodal ani ruku. A jestli mu tu ruku rozvědčík podá, tak si dělá z huby sr. áč 🤷🏼♀️
Tady je jen jeden velký problém. Strany jsou každá jiná, s jinými názory, jinými prioritami, ale prezident má a musí být nestranný. Což Pavel není. Ten byl protlačen Fialovou vládou, byl to její kůň, a teď už jen projevuje její vůli a svou vděčnost k ní.
Pavel zase udělal zvláštně divný krok.. Nechápu jeho taktiku..
Jak toto dopadne musí být všem jasné, Babiš tam Pavla nechce a Macinka s ním v letadle nepoletí.. Takže ten výlet poletí sám pan Pavel, sice s akteditací, ale bez mandátu vlády a dopadne to vše jak s tou Ukrajinou a letadlama.. Vše co řekne, dohodne, udělá, pronese, budou jen slova, která mu vláda rozcupuje..
Prezident docílil jedné věci a to že jej nyní půl naroda který volil nynější vládu nenávidí a druhá ta menší část tleská a tancuje.
Ten člověk když nastupoval do úřadu tvrdil , že chce lidi stmelovat a ne rozdělovat a udělal přesný opak.
Holt celý život lže a mění kabát podle toho jaké z toho bude mít výhody a takový se nezmění ani když se stane prezidentem.
Jestli něco nechápu, pak to, proč továryš geněral, pardon, dnes už Herr President, dosud neodvolal vládu a nejmenoval svoje mazlíčky.
133