No jo, se slušností a kompromisem u toho hokynáře v zajetí svých koaličních spolupachatelů asi Pavel pochodit nemohl.
Ledažeby si Babiš vzpomněl na ta hesla ze svých plakátů (Česko, pro tebe všecko, Silné Česko...) - ale to byla prostě jen nějaká písmenka bez reálného smyslu.

Pavel je s tou umanutostí už hodně trapný. Namísto aby se řešily reálné problémy lidí, tak se tady několik měsíců probírá úplná hloupost, která není pro nikoho, vyjma Pavla, důležitá. Jen se ukazuje, jaké má priority. Lidé a jejich problémy to nejsou. Je to pozér bez obsahu. Je to už tak protivné, jako když minulá vláda mlela pořád o zbrojení a Ukrajině.
I když ÚS rozhodně, že má Pavel jet, tak to musí kontrasignaci schválit premiér. ÚS nemůže premiérovi nařídí aby schválil jeho cestu. Kdo to doteď nepochopil, tak by si měl uvědomit tu ubohost Pavka, který absolutně ignoruje zákony. Grnerál poručil, mužstvo koná.
Od první vteřiny vstupu Babiš, Okamury a spol. na českou politickou scénu jenom zlo. Ano, zvolili je naši občané, kterým naslibovali to, co POTŘEBUJÍ ONI SAMI. A teď lžou, že oni přece za nic nemůžou, že když jim to jednou slíbili, tak to musí plnit. Střet zájmů, beztrestnost za podrazy, machinace s dotacemi, které tolik potřebují drobní podnikatelé, žádní miliardáři. Obracení hněvu proti většině užitečných Ukrajinců. Obhajování veřejného hajlování...
Pavlík Morozov už nemohl klesnout níže. Po nekončí kritice ANO a spol, návrhu obnovit na území EU Sovětský Svaz, teď vytáhl z rukávu poslední "trumf", žalobu na vládu.
Že by aspoň jednou udělal něco užitečného a když ho nikdo nechce, tak by odstoupil? Těžko, jak historie učí, komouši se vždy drželi židle až do smrti.
Místo toho si radši objednává průzkumy, které ho chválí a tvrdí jak je oblíbený. To všechno známé z dob ČSSR.
Proč chce Petr Pavel doslova za každou cenu cestovat na summit? Chce zastupovat stát navenek, ale nerespektuje výsledky voleb, nerespektuje vládu, proč? Staví se do čela opozice, stává se jejím lídrem. Zdaleka nejde jen o účast na summitu NATO, jde o politickou nadvládu, jde o politickou moc určovat, co bude s Českou republikou jako suverénní zemí v budoucnu. Nechce se dohodnout a nikdy opravdu nechtěl, důkazem je žaloba na vládu.
Aby nakonec celá vláda do Ankary neletěla, vše bojkotovala a celý sám pán prezident, by tam byl tak dobrý na potřásání pravicí. Protože rozhodovat nemůže o ničem, co se týká armády, nákupů a peněz.
Ať si tady všichni položí otázku. Na co tam pan prezident vlastně potřebuje jet?
Rozhodnout nemůže bez vlády opravdu o ničem.
Slušnost proti mafii a lhářům. To znamená proti Babišovi, který se v devadesátkách scházel s Pitrem, Mrázkem či Krejčířem. Kdo z opozice tohle o sobě může říct milí voliči ANO?
564