I když ÚS rozhodně, že má Pavel jet, tak to musí kontrasignaci schválit premiér. ÚS nemůže premiérovi nařídí aby schválil jeho cestu. Kdo to doteď nepochopil, tak by si měl uvědomit tu ubohost Pavka, který absolutně ignoruje zákony. Grnerál poručil, mužstvo koná.
Pavlík Morozov už nemohl klesnout níže. Po nekončí kritice ANO a spol, návrhu obnovit na území EU Sovětský Svaz, teď vytáhl z rukávu poslední "trumf", žalobu na vládu.
Že by aspoň jednou udělal něco užitečného a když ho nikdo nechce, tak by odstoupil? Těžko, jak historie učí, komouši se vždy drželi židle až do smrti.
Místo toho si radši objednává průzkumy, které ho chválí a tvrdí jak je oblíbený. To všechno známé z dob ČSSR.
Proč chce Petr Pavel doslova za každou cenu cestovat na summit? Chce zastupovat stát navenek, ale nerespektuje výsledky voleb, nerespektuje vládu, proč? Staví se do čela opozice, stává se jejím lídrem. Zdaleka nejde jen o účast na summitu NATO, jde o politickou nadvládu, jde o politickou moc určovat, co bude s Českou republikou jako suverénní zemí v budoucnu. Nechce se dohodnout a nikdy opravdu nechtěl, důkazem je žaloba na vládu.
Ubohost bývalého rudého špicla a nyní největšího demokrata a nechytré loutky zbrojních magnátů Pávka dosahuje vrcholu. Tento pokřivený charakter a milovník drahých dovolených dokázal zcela zdiskreditovat prezidentskou funkci a spolehlivě plní funkci rozesírače společnosti přesně tak, jak ho to naučili v Moskvě.
Podle mě by si měl jít stěžovat za maminkou a tatínkem. Nj není to jak za socíku kdy pohlavář měl pré, že PePane 😉
Zvykej si, že žiješ v parlamentním zřízení a zde rozhoduje o chodu státu vláda a ne ty - ty jsi jen pouhá dosazená loutka, bez jakékoliv špetky pokory a rozumného smýšlení.
Teď se ústavní soud bude zabývat přednostně uplakaným dopisem od PePana, místo, aby řešil důležité ústavní záležitosti....
"A jestli mě bude dlouho štvát, tak už ho nepustím ani na chalupu." - Váš Petr Macinka. 🙂
Si vzpomínám jak se tady všichni obouvali do Markéty Pekarové za její údajnou aroganci.
Proti tomu 13-ti letému Macinkovi je Markéta Pekarová ta nejmilejší pohádková babička na světě.
V případě této osoby by bylo nejlepší, kdyby z našich životů odešel stejně rychle jak do nich vstoupil. Tlačen na sílu, protěžován již od prezidentské kampaně, lživě a urážlivě hovořící o lidech s nimiž se nikdy nesetkal, hlavně pak hájící zájmy všech kromě obyvatel této země.
Babiš se vysmívá Ústavě? Co na to jeho voliči? Pořád dobrý?
353