Rudý, bolševický nok, dnes ovšem kovaný demokrat☝️ a předražený zážitkový prezident, soudruh Pávek, dosáhl dalšího vrcholu trapnosti a rozeštvání společnosti, přesně tak jak ho to učili při studiu na špicla pod taktovkou KGB. ✌️♥️
Mě vždycky fascinuje, jaký má ten šašek Babiš mluvený projev. Pohazování rameny, arogantní zabarvení tónu v hlasu, kličky, lži... obvykle, když se pak podívám na jeho fandy, vidím totéž.
Když pak vidím našeho Prezidenta (a záměrně píšu velké P), jaký má projev, jistotu v hlase, jsem opravdu šťastný za to, že je tu dostatek lidí, kteří v něm viděli to, co já a zvolili ho.
Každý den se přesvědčuji o tom, že jsme udělali správně, že jsme ho zvolili...
Obrazně pan prezident dal "pedál" vnitropolitické diplomacie na plný plyn i když má zařazenou pouze jedničku. Bude se možná divit, až se mu státní "motor" zadře. Ego bude sice stále vysoko, ale respekt-0, autorita-0. Vůbec přitom nezáleží na tom, jaké bude usnesení Ústavního soudu. Mínění lidí má v jeho postavení daleko větší důležitost, než soudní usnesení.
Prezident s velkým P. Jsem hrdá.
Principiál ze Strakovky a jeho klauni se znemožní v celé Evropě a jak to tak vypadá i na celém světě.
1,1 tis.