Rusko cvičilo bývalého agenta Pávka i k rozvratné činnosti a myslím že v tomto předmětu vynikal na výbornou a čerpá z těchto zkušeností i nyní!
Nejhorší prezident kterého ČR mohla kdy mít, bože už ať jsou prezidentské volby 🙏
Zelený mozek žije v přesvědčení, že žije v prezidentském systému a může si dělat co chce, bohužel tady máme parlamentní systém a za politiku státu zodpovídá vláda zvolená v demokratických volbách. AŤ už někam zmizí a neotravuje slušné lidi.
Žádám Pavla ,aby přestal zrazovat Českou republiku , aby přestal dělat ostudu , aby začal respektovat svobodné volby , aby přestal dělat naschvály demokraticky zvolené vládě , aby se přestal nechat ovládat Kolářem, aby přestal být šéfem opozice , aby přestal zneužívat veřejné peníze k cestování , aby přestal zatahovat Českou republiku do války , aby Jasně odmítl euro a Spojené státy Evropské , aby se okamžitě vzdal svého platu včetně kapesného manželky...
Nevážím si ani jednoho z nich.
Chovají se jako pubescenti a ani jeden z nich bohužel pro Česko není hoden svého postu!!
Je mi z naší současné, ale i minulé vládnoucí garnitury včetně současného i minulého prezidenta velmi zle.
Už se nerodí vrcholní politici, které by miloval celý národ a na které bychom mohli být hrdí.😔
Kašpárek z hradu jsi vydupává účast na sumitu, a co tam bude dělat??? Vláda mu nedala žádné kompetence k jednání, takže jeho účast je fraška, jelikož nemůže nic schválit, dojednat, navrhovat může se tam akorát dlabat v nose. A toto mě jasně usvědčuje k tomu, že tam kašpárek nejede hájit zájmy ČR ale lobovat za zbrojaře. 🤮
Pavel je s tou umanutostí už hodně trapný. Namísto aby se řešily reálné problémy lidí, tak se tady několik měsíců probírá úplná hloupost, která není pro nikoho, vyjma Pavla, důležitá. Jen se ukazuje, jaké má priority. Lidé a jejich problémy to nejsou. Je to pozér bez obsahu. Je to už tak protivné, jako když minulá vláda mlela pořád o zbrojení a Ukrajině.
516