Český národ prokázal, že část národa která vyhrála volby, proti náckům nic nemá , soudruzi jakbysmet. Jsou to jejich bratři a ne nadarmo po válce propouštěli esesáky domů a naše občany , dokonce i válečné hrdiny zavírali a věšeli. Takže nějaký nácek u voličů Babiše není žádný problém. Snad s nimi nějaký nepojede na summit NATO , Macinka by jej jistě posadil vedle sebe raději než cestovat s Prezidentem. Samo Rusko bude potěšeno , protože s nácky dodnes plně...
Je naprostu nutné takovéto jednání, kontakty atd. jednoznačně odsoudit. Nechápu jak jakýkoliv Čech může vůbec jen zavadit o takové lidi po naší bolestné zkušenosti s nacizmen. Vraždění, popravy, koncentráky, vypálení obcí Lidice a Ležáky, povraždění celých rodin včetně dětí. Kecy pana Vondráčku jsou ubohé. Odchod všech takových lidí z politiky je jediné možné řešení. Pokud to česká společnost nebude požadovat dočkáme se jednou zase Protektorátu.
Demokracie stojí na tom, že se politici jasně vymezují vůči extremismu. Pokud se účastní akcí, kde se objevují lidé spojovaní s neonacistickou scénou, nebo bagatelizují rasistické projevy, je na místě tvrdá veřejná kritika a požadavek na vysvětlení. To platí bez ohledu na to, zda jde o SPD, Motoristy nebo jakoukoli jinou stranu.
SPD prohrálo pravomocně soud s Respektem. Soud konstatoval, že označení SPD jako „parlamentní fašistické hnutí“ bylo v daném kontextu přípustným hodnotovým soudem.
s3.documentcloud.org/documents/23792487/rozsudok
Kamarádí s rasisty, jezdí na jejich srazy, ale rasista to není, jasný pane. A takový člověk má na starosti úpravy ústavy…
290