To heslo samo o sobě není rasistické, protože pokud ano, je rasistické i říkat totéž ve formě black lives matter. Pokud tedy připustíme jednu variantu, musíme nutně připustit obě. I když bychom se měli shodnout na faktu, že ALL LIVES MATTER.
Pokud záleží na životě černého feťáka, kriminálníka a nezáleží na životě bílého táty od rodiny a to je to co vás trápí, vyhrávat budou volby SPD, ANO a Motoristé, AfD a to prostě proto, že lidé mají pud sebezáchovy. Myslím na to pokaždé, když mě otravuje víčko u nápoje.
Pokud je WLM rasistické, pak je stejně tak rasistické i BLM. Nicméně největší rasisté jsou právě tito bojovníci proti rasismu. Nejen rasisté, ale i fašisté s jejich totalitní propagací jediné možné pravdy a jediného správného názoru. Tak moc bojují proti diskriminaci a přitom vehementně propagují jakoukoli formu "pozitivní" diskriminace. A kdokoli upozorní na fakt, že nic jako pozitivní diskriminace neexistuje, že to je jen standardní diskriminace většiny...
No samozřejmě, že je to provokativní, to pochopí i interval IQ 40-85, ale v žádném případě ne rasistické. Na té větě prostě nic rasistického není. Kdo tvrdí opak, patří do zmíněného intervalu. V článku vidím jen další pokus Seznamu o rozeštvávání lidí. Prostě Seznam = žumpa.
No, to je zajímavé. „White Lives Matter“ je rasistické heslo, ale když bylo poprvé veřejně použito v červenci 2013 heslo „Black Lives Matter“ („Na životech černochů záleží“), které vzniklo po osvobozujícím rozsudku nad Georgem Zimmermanem v případu smrti Trayvon Martin a větší celosvětovou pozornost získalo heslo hlavně v roce 2014 po smrti Michaela Browna ve Fergusonu a znovu výrazně v roce 2020 po smrti George Floyda, kdy proběhly rozsáhlé protesty v USA...
Opravdu autoři nevedi, že to heslo na ksiltovce jen pouze reakci na medii obrovsky propagovanem hnutí Black lives matter? Ale že má dát najevo nikoliv rasismus, ale to, že nezáleží jen na životech černých, ale i na zivotech bílých?? Tedy na životech všech lidí bez ohledu na rasu??
192