Hezky je vidět ten rozdíl. Rusko hlavně cílí na civilní obyvatelstvo Ukrajiny, které by nejraději vyhladilo, a Ukrajina cílí na továrny na zbraně hromadného ničení a obyvatele šetří. Doufám, že se o tom pak budou učit děti za 50 let a stydět se za své předky (Putiny) ještě po generace, jako se za to stydí i Německo dodnes.
To se dělá? Toto? Takhle se účinně bránit ruské osvobozovací agresi? Měli se do tří dnů vzdát! Ale to Ukrajinci ne. Neustále zlobí, brání se a i jinak nespolupracují při svém napadení. Nedivím se Lavrovovým vráskám na druhdy jasném čele.
140