Dá se tedy říct, že přišli na to, že válku prohrávají kvůli tomu, že ji nevyhrávají. Stačí ji tedy jen začít vyhrávat a tím přestanou prohrávat. Objevné. Asi jako když Tichonov kdysi přišel na to, že v hokeji stačí dát o jednu branku víc než soupeř.
Na druhou stranu takto otevřený rozhovor v ruské státní televizi už dlouho nebyl.
Je otázkou zda si pan Popov sám zvolil dané téma, rozhovoru, přičemž si zajisté plně uvědomuje vysoké riziko, oknitidniho onemocnění které mu v blízké době hrozí.
Je to o to zarážející, že bunkrdědek zrovna včera vyhlašoval, že současné ukrajinské vzdušné útoky, jsou pouze zoufalou reakcí, na "neohrožený a...
To je prostě tak, když jste největší země světa, ale vyspělostí patříte do středověku. Vyvraždíte si elity a vladne vám lůza. Nechapu co na tom může někdo obdivovat. Buď je totalní blázen, nebo dě...ka prodejná.
Na to jak okecávat, že jsou až po uši v žumpě jsou teda mistři. Naopak pro nás je jejich naprostá neschopnost dát si zpětnou vazbu jedna z největších výhod, jakou nad Ruskem máme. Nad jakoukoliv diktaturou nebo totalitou.
Takže to shrňme, když už přiznání nějakých faktů, tak v překrouceném kontextu, zamlžení skutečně příčiny současné situace. To je prostě výstavní skříň demagogie.
Smutné jé, že týhle žvásty slyším i od některých našich spoluobčanů.
P.S. jedna perla z nedávné doby, co se šíří mezi prostým lidem: ta jachta, co na ní varovně střílela russká válečná loď, nebyli britští důchodci, ale piráti, co se chystali na loď zaútočit.
COŽE. Nějaký Popov jen tak veřejně zpochybňuje teorii... o vítězném postupu druhé největší armády?!?
Pamětníka nemůže nenapadnout starý vtip s Popovem z trestanecké kolonie:
"Za co mě zavřeli? Dovolil jsem si kritizovat soudruha Popova. A proč seš tady ty?"
"Zvláštní. Já sedím za spolupráci se soudruhem Popovem. A co ty??" obrací se na třetího, který se k nim přišoural....
332