No super, takže rozvědčík přikázal Ústavnímu soudu, ve kterém má své lidi, jak má rozhodnout. Neskutečně, kam jsme se tímto bolševikem dostali.
Krásně se ukázalo, jak ta naše vláda je ovlivněna Kremlem a snaží se zabránit účasti prezidenta, jakožto bývalého generála, na summitu NATO. Ono úplně stačí, co dělala SPD, když ministr obrany Zůna kritizoval Rusáky; byla to jen další komedie. Naštěstí prezident je trošku jiný kalibr a takové partičky vlastizrádných smetáků se nezalekne. Můj hlas má i v příštích volbách jistý!
Hlavně tam s tou loutkou musí jet Kolář atd. dojednávat různé kšefty. To je nyní úplně jasné. A asi nejde o nějaké drobné, když neváhají využít i US, který to navíc projedná okamžitě. Nechápu jak si někdo tak naivní může myslet že jde o nějakou reprezentaci. Snad Babiš s Macinkou neustoupí a nenechají se uplatit. Z prezidenta je mi na zvracení
Článek 67 ústavy stanoví, že vláda je vrcholným orgánem výkonné moci. Tím je řečeno vše ve sporu prezidenta republiky a vlády jako orgánů výkonné moci ohledně pravomocí podle článku 63 ústavy. A jestliže Ústavní soud rozhodne tak, že prezidentovi vyhoví, budu to považovat za narušení ústavního pořádku a tedy za rozvracení republiky podle § 310 trestního zákoníku ze strany soudců Ústavního soudu pro takovýto nález hlasující.
1 tis.