Nechtít prezidenta země a generála armády ČR na zasedání NATO je stejné, jako kdyby na jednání Světové zdravotnické organizace odmítli vyslat ministra zdravotnictví. Pavel vadí proto,. že by mluvil tak, jak Babiš a spol. nechtějí, aby mluvil. Navíc meritu věci jako odborník rozumí, což je další hendikep.

No super, takže rozvědčík přikázal Ústavnímu soudu, ve kterém má své lidi, jak má rozhodnout. Neskutečně, kam jsme se tímto bolševikem dostali.
Volby vyhrálo ANO. Kdo to ale nechce respektovat jsou opoziční politici, veřejnoprávní i komerční "novináři", progresivistické neziskovky, senát, ČNB, prezident a teď to bude i ústavní soud. Veškerá tato elita spoléhá na hloupost občanů, kteří by na základě propagandistických a ideologických praktik měli sakra vědět, co mají chtít a koho a co volit. Ale ono to tak není. Krátkozrakost a vypadá to, že až patologická nenávist k osobě Babiše, těmto "elitám"...
Babis=Fico, jede odpornou kampan proti slusnemu prezidentu jako to bylo na Slovensku. Zadny politik neni dokonaly, ani prezident, ale i volici Babise si jednou uvedomi, ze tento gauner nikdy nebojoval za jejich zajmy. Bojuje pouze o moc a penize pro sve firmy.
Moc hezky napsáno. A důležité je i upozornění na to, ze Macinka a SPD i Babiš zpochybnovanim rozhodnutí dopředu hazardují se státní strukturou a víru v soudní spravednost. Důsledky ani jim nedochází a staví nás na úroveň Fivostánu a Orbánistánu.
Celý spor je jenom o pomstě prezidentovi za Turka, nic jiného. Logicky i historicky je to jasné.
Takže na summit NATO má jet prezident, možná ministr obrany, pak...
Článek 67 ústavy stanoví, že vláda je vrcholným orgánem výkonné moci. Tím je řečeno vše ve sporu prezidenta republiky a vlády jako orgánů výkonné moci ohledně pravomocí podle článku 63 ústavy. A jestliže Ústavní soud rozhodne tak, že prezidentovi vyhoví, budu to považovat za narušení ústavního pořádku a tedy za rozvracení republiky podle § 310 trestního zákoníku ze strany soudců Ústavního soudu pro takovýto nález hlasující.
1 tis.