Veřejnost vyjadřuje nesouhlas s politiky prostřednictvím vypískání na veřejných akcích, což je vnímáno jako projev občanského nesouhlasu s jejich činy a postoji.
Co si ten odpad vubec na navstevniky festivalu otvira hubu? Zase lzi a lzi komouskych Motoristu, stbaku a mafianske svoloce! Zavrit Motoristy do vezeni!
Macinku ve Strážnici vypískali. Vy jste se zbláznili, řekl publiku - Novinky
Tak kdo další z motovidel se ještě nechá dobrovolně znemožnit? Teď je na řadě asi Hranol...může rovnou vjet na pódium a zdviženou pacinkou pozdravit návštěvníky festivalu.
Macinku ve Strážnici vypískali. Vy jste se zbláznili, řekl publiku - Novinky
To je skvělé takový ohlas. Konečně dosáhl takového úspěchu že ho všichni znají a poznávají. To že ho lidé nenávidí je přeci vedlejší. Vítejte mezi celebritami pane Klempíř.👍
Klempíře na festivalu ve Strážnici hlasitě vypískali - Novinky
Uvědomuje si vůbec ten pán, který je shodou nepříznivých okolností ministr zahraničí, že ti lidé na Klempíře pískali pro to, že se nechtějí dívat na někoho, kdo pro pár korun udával své nejbližší přátele?!
Macinku ve Strážnici vypískali. Vy jste se zbláznili, řekl publiku - Novinky
www.novinky.cz:
Abyste viděli další příspěvky, je třeba se přihlásit.
Kdo nepíská, není Čech.
391