...to je u Vejfukaru nejaka prenosna nakazliva nemoc ne ? ( Blboucnice ?) .. jeden postizenej(?) tam vleze a vypiskaj ho a druhy den , ze stejneho vrhu, tam nastoupi druhy ----- a co se stalo ? vypiskaj ho ........ 🙂))) a tohle ze nas ma reprezentovat po svete ... spaste Krytaka a poslete na Aljasku ....
Již dnes řekl ministr Šťastný po vypískání Klempíře, že už příště na tento festival žádné dotace. A Macinka to jistě potvrdí. Podle toho jak neustále vyhrožuje, bohužel se k této odvetě strážničtí odsoudili. Už začíná totalita. Fuj.
To víš, Micinko. Festival mezi lidmi je něco jiného než prostředí na sociálních sítích, kde si platíš hlasy.
424