I ty hlupáčku Macinko, tím, že prezident Petr Pavel na té večeři nebude, to bude ta pravá ostuda.
Upřímnou soustrast 😢
Přece si lidé nebudou kupovat něco, o co nestojí.
T. Okamura bude končit v SPD? To by si měli dát pozor na stranickou kasu...
Patrně defenestrace na russký způsob.
I ty hlupáčku Macinko, tím, že prezident Petr Pavel na té večeři nebude, to bude ta pravá ostuda.
32