

Posellt a jeho soukmenovci - je třeba udělat pokání od Němců a sudestských také. Vraždili, kradli a všechno záporné . Nediv se Posellte, že máme nedůvěru, nic jste neukázali, téměř nic. Je třeba se lkát a být pokorní. Pak přichází teprve usmíření a chápání. Jinak jseš vedle!!

Nerudová?? Tuctová hochštaplerka, která se odvaří sama svými výroky a činy. Myslí, že je ekonomka a pobírá všechen rozum. Jen žadonila peníze a neuměla odpovědět na dotaz. Jsme pro ni póvl a patří na smetiště a ulici.

jedině platit a sebrat vše, co jde.
2