Co je tohle za další nekompetentnost, ježiši? 10x zase změnit názor, to je jak za Covidu, co Andy?
Proč se tak moc musim stydět za svojí vládu?
Mě je z toho Macinky tak strašně stydno.
Tak snad už brzy!
Babiš je ubožák
A tenhle bizár jste si lidi skrze Babiše zvolili…
Stydim se, že mě reprezentuje bezpáteřní tohle.
Nesnáším ANO a jiné populisty a proruské zločince.
Frajeři!
Babiš je zlo
Nesnáším Babiše
Co je tohle za další nekompetentnost, ježiši? 10x zase změnit názor, to je jak za Covidu, co Andy?
35