

Já zírám, co je tady na diskuzi lidí, kteří místo toho, aby se před spaním zasmáli dobrému vtipu, tak spustí nepřetržitý hnojomet výkřiků, urážek a nepodložených tvrzení. Argumenty se tato skupina lidí asi zabývat nikdy nebude - jen co nejvíce pošpinit a urazit.
Lidi probuďte se a myslete na to, že pokud budeme neustále ve při, tak se z nás stanou doopravdy vepři.
Když už nás potkalo to, že jedné straně vadí Babiš a jeho vláda a druhé...

Tak tomu říkám geniální tah : sebrat armádě 21 mld.Kč z rozpočtu a potom vykřikovat (dokonce i včera v TV) že chceme velkou a moderně vyzbrojenou armádu. To je ten náš "český" Houdini, s ním budeme kráčet k lepším zítřkům.
Postavíme letiště, nemocnice, dálnice (tzn. kus silnice a dál nic) a v Kostelci začneme vyrábět KD Jánošík.

A ještě letadla nějaká by tam nebyla?
Když nemohla na Ukrajinu, tak třeba k bužumburům by mohla (nehledě k tomu, že je nenabízí prezident ale nabídl by je sám "Velký Bábiš").
Btw by mne zajímalo, jestli mu dal Zůna povolení něco nabízet, co když je potřebujeme my?

Tak koukám, že se tady duševně vyzvracelo celé tvrdé jádro motoristů. Víc vás už není?
Jestli máte chvíli času mezi studováním životopisu P.Pavla a jeho rodiny, tak si zjistěte výsledky posledního mediálního průzkumu oblíbenosti českých politiků. Nejoblíbenější politik je prezident ČR (aby nedošlo k omylu že snad motoristů).

Dokážete si představit, že by autorku tohoto článku poslechla většina národa? Tento článek vykazuje známky poplašné zprávy a nabádání k podvratné činnosti!
Okamžitě je státní rozpočet na huntě (DPH+spotřební daň), pivovary, lihovary a likérky začnou propouštět, zemědělci příjdou o odbyt komodit (pšenice, žito, chmel), vzrostou výdaje na sociální podpory a dávky pro nezaměstnané atd....

Mohl by mi někdo znalejší vysvětlit, kdo vlastně prezidentovi ten summit NATO povolí nebo zatrhne?
Z toho co je v citovaném článku :
"Naše pozice je neměnná. Věřím, ze pan prezident tento pseudosouboj prohraje,“ uvedl při příchodu do Strakovy akademie čestný prezident Motoristů Filip Turek. Jestli je vláda připravena čelit kompetenční žalobě, říct nechtěl."...
8